Az idei tanév sportversenyeinek lezárásaként 2026. május 31-én Győrben megrendezett diákolimpiai országos döntőn vett részt két fő 12.évfolyamos sportágazatos tanulónk.

Bodnár Anna Boglárka és Kovács Viktória. Mindketten a megyei versenyen elért eredményük alapján kvalifikálták magukat az országos döntőbe.

Viki 200m-en, Bogi gerelyhajításban.

Mindketten tapasztalt versenyzők, számos szép eredménnyel rendelkeznek.

Most Boginak sikerült jobban, a 4. legjobb gerelyhajító címmel büszkélkedhet, és vehette át érte oklevelét.

Viki, 24 fő tehetséges atléta közül most közép mezőnyben végzett 200m-en.

Nyáron sincs számukra pihenés több rangos verseny is vár rájuk.

 

Gratulálunk, és köszönjük, hogy képviseltétek iskolánkat e rangos versenyen!