Az idei tanév sportversenyeinek lezárásaként 2026. május 31-én Győrben megrendezett diákolimpiai országos döntőn vett részt két fő 12.évfolyamos sportágazatos tanulónk.
Bodnár Anna Boglárka és Kovács Viktória. Mindketten a megyei versenyen elért eredményük alapján kvalifikálták magukat az országos döntőbe.
Viki 200m-en, Bogi gerelyhajításban.
Mindketten tapasztalt versenyzők, számos szép eredménnyel rendelkeznek.
Most Boginak sikerült jobban, a 4. legjobb gerelyhajító címmel büszkélkedhet, és vehette át érte oklevelét.
Viki, 24 fő tehetséges atléta közül most közép mezőnyben végzett 200m-en.
Nyáron sincs számukra pihenés több rangos verseny is vár rájuk.
Gratulálunk, és köszönjük, hogy képviseltétek iskolánkat e rangos versenyen!









