Június 11-én a Magyar Vadászíjász Egyesület tagjai Antoni Attila vezetésével egésznapos szakmai programot tartottak diákjainknak. Az előadáson és a gyakorlati oktatáson közel 50 tanulónk és négy oktatónk vett részt. Vendégelőadóink felejthetetlen élményt szereztek mindenkinek. Reméljük sokan kedvet kaptak ennek a rendkívül etikus, tradícionális vadászai módnak a mélyebb megismeréséhez. Hiánypótló foglalkozás volt számunkra és bízunk benne, hogy az egyesület tagjai a jövőben minden tanévben megtisztelnek minket előadásukkal annak érdekében, hogy a tanulóink az íjászattal kapcsolatos szakmai ismereteket a legjobbaktól sajátíthassák el. Hálásan köszönjük a kiváló programot!