Mai nap 2026. június 10. a kispályás labdarúgás és a lábtenisz élvezete volt a cél a Sportligetben, na persze a győzelemé is!

Iskolánkat a 9.ST osztály tanulói és a 11.ST osztály tanulói képviselték!

A labdarúgás 3×3, azaz kilenc csapat részvételével zajlott.

Az első csoportkörből 2. helyezettként jutottunk tovább a Nagy Lajos Gimnázium és az Orlay csapata közül.

A második csoportkörben sajnos mindkét csapattól kikaptunk, így összesített 6. helyen végeztünk.

De sebaj! A küzdelemből, kitartásból, és a labdarúgás szeretetéből jelesre vizsgáztak a fiúk!

Ha lett volna a nap legszebb gólja, biztos Horváth Hunor szabadrúgásgólja kapta volna meg! Még a játékvezetőtől is nagy tapsot kapott. (Mi megszavaztuk!)

Csapattagok:

Gergely Nimród, Guba Zsombor, Horváth Hunor, Jakus Levente, László Szilárd, Szórádi Milán, Velekei Péter

 

Lábteniszeseink brillíróztak. Iváncsics Bence, Németh Márton, Nyőgéri Márk által alkotta trió két nyert meccs után a döntőbe jutott a HBSZ csapatával.

A döntőt Iváncsics Bence és Nyőgéri Márk játszotta, szoros küzdelemben 2. helyezést szerezték meg!

 

Gratulálunk!

Szép volt fiúk!