A Pedagógusnap és a Környezetvédelmi Világnap alkalmából tartott kitüntetés-átadó ünnepségen dr. Nagy István Agrárminiszter mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és oktatóknak, akik elhivatottak a környezettudatos szemléletformálás kialakításában és elterjesztésében.
Lelkiismeretes oktató-nevelő és a WorldSkills kertépítő versenyszám nyertes diákjainak felkészítéséért három oktató kollégánk kapott elismerő oklevelet: Hende Tamás, Soós Péter és Pintér Gábor.
Gratulálunk és további sok sikert kívánunk munkájukhoz.









