Iskolánk 12.-es Sportedző-Sportszervező  szakos tanulói aktív közreműködése mellett rendezték meg az V. CSÓTÓ-SZIGETFUTÁST Szombathelyen. Diákjaink gyönyörű környezetben, a  sok ovis gyermeket és iskolás diákot megmozgató, vidám hangulatú rendezvényen segítették a szervezők munkáját. Tanulóink tapasztalatokat szerezhetek egy ilyen jellegű rendezvény szervezési és lebonyolítási feladataiban. Köszönjük közreműködésüket és a feladatokhoz való hozzáállásukat!