A csapat tagjai: Nyőgéri Márk, Büki Milán, Biró Ákos, Bereczki Donát, Kámán Péter, Szekeres Kornél,

Biró Dávid, Rosta Bence, Szakasics Péter, Tanai Marcell

 

Március 30-án rendezték 5.-6. korcsoportos fiúk labdarúgás diákolimpia csoportmérkőzéseit. A kilenc nevezett csapatot 3 csoportba sorsolták, így a mieink a „C” jelű csoportban a Kereskedelmivel és a Gépiparival kerültek össze. Bár az eredmények nem teljesen tükrözik, a csoportkörből való továbbjutás nehézkesre sikeredett, de a „Keri” elleni 3:1-es, és a Gépipari elleni 1:0-ás győzelemmel iskolánk csapata lett a csoport első helyezettje. A városi döntőbe csak a csoportelsők jutottak. Az A csoportból az NLG, a B csoportból a KDG került ki győztesen.

A három csoportelső az április 13-i városi döntőben csapott össze az továbbjutást jelentő két helyezésért, ami a megyei döntőn való szereplés lehetőségét jelenti. Az első mérkőzésen nagyszerű játékkal, néhol parádés megoldásokkal iskolánk csapata 4:1-re múlta felül a KDG csapatát, majd 1:1-es döntetlent játszva az NLG-vel, végül 4 ponttal zárta a döntőt. A másik mérkőzés a Nagy Lajos Gimi egy gólos győzelmével zárult, így eldőlt, hogy második helyen ők a tovább jutók, de az idei tanév városi diákolimpiai bajnoka cím a Herman neve mellé került.

A négy csapatos megyei döntő április 24-én kerül megrendezésre Sárváron. Hajrá Herman!