A Megyei Diákolimpiai Atlétikai versenyen 4x100m váltófutásban elért 3. helyezés, a továbbjutást eredményezte az országos döntőbe.
Május 25-én szombaton Győrben, lány csapatunk az erős mezőnyben szépen helyt állt.
Országos 9. helyezést értek el a lányok. Megyes Dorina sérülés miatt nem tudott versenyezni ezért, külön köszönet Czigány Hannának, hogy csatlakozott a csapathoz.
Csapattagok: Bodnár Anna Boglárka, Kovács Viktória, Takács Dorina és Czigány Hanna.
Kovács Viktória egyéni számban, 400m en is döntős volt.
Országos 11. helyezést szerezte meg.
Köszönjük az eredményeket és a munkát, melyet edzéseken elvégeztetek!
Gratulálunk!






