A Megyei Diákolimpiai Atlétikai versenyen 4x100m váltófutásban elért 3. helyezés, a továbbjutást eredményezte az országos döntőbe.

Május 25-én szombaton Győrben, lány csapatunk az erős mezőnyben szépen helyt állt.

Országos 9. helyezést értek el a lányok. Megyes Dorina sérülés miatt nem tudott versenyezni ezért, külön köszönet Czigány Hannának, hogy csatlakozott a csapathoz.

Csapattagok: Bodnár Anna Boglárka, Kovács Viktória, Takács Dorina és Czigány Hanna.

Kovács Viktória egyéni számban, 400m en is döntős volt.

Országos 11. helyezést szerezte meg.

Köszönjük az eredményeket és a munkát, melyet edzéseken elvégeztetek!

Gratulálunk!