November 16-án Répcelakon rendezték az V.-VI. korcsoportos fiú futsal megyei döntőt, melyen iskolánk csapata a 2.helyen végzett és ez automatikus továbbjutást jelent az országos elődöntőbe.
A csapat tagjai:
Biró Dávid, Kovács Ábel, Bodor Áron, Likerecz Botond, Radványi Csongor, Tóth Barnabás, Tanai Marcell
Radványi Gergő, Biró Ákos, Szekeres Kornél, Kámán Péter, Büki Milán
A fiúk rendkívül fegyelmezett és sportszerű játékkal a Nagy Lajos Gimnáziumot 2:1 legyőzve, a Kereskedelmivel pedig 1:1-es döntetlent elérve végeztek a csoport első helyén. A megyei döntőbe jutásért a sárvári Tinódi Gimivel kerültek össze, és 4:0-ás sima győzelemmel lettek döntősök. Sajnos a döntőre -szó szerint is- kicsit elfogyott a csapat, 3:2-re egy végig kiegyenlített küzdelemben alulmaradt az Illés Akadémiás játékosokkal felálló körmendi Kölcsey Gimivel szemben.
GRATULÁLUNK FIÚK!SOK SIKERT AZ ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐBEN!







