Hétfőn, 2023. 04. 03-án rendezték meg a Városi Lány Labdarúgás Diákolimpiát az V-VI. korcsoportban. A jól szervezett torna résztvevőit két csoportba sorolták a rendezők. A küzdelmes találkozók az Illés Labdarúgó Akadémia műfüves pályáján zajlottak, ahol a játékosoknak az ellenfél mellett a viharos erejű széllel is meg kellett birkózniuk. A 9.-es, 10.-es lányokból álló csapatunk a „B” csoportba került, ahonnan csoportelsőként jutott tovább. A döntőbe jutásért az „A” csoport 2. helyezettjével, a HBSZ csapatával játszottunk szoros mérkőzést, majd az első helyért az NLG csapatával csaptunk össze, és végül az ezüstérmet szereztük meg.
A lányok az egész torna alatt kiváló teljesítményt nyújtottak, hozzáállásuk kiemelkedő volt, valamint kiemelném az egységes csapatjátékot és a fegyelmezett védekezést.
A csapat névsora: Pados Brigitta, Pál Zsóka, Molnár Boglárka, Tatár Tímea, Simon Ivett, Nemes Kitti, Hopp Kata.
Sajnos egy sérülés is sújtotta csapatunkat, ezúton is jobbulást kívánunk Timinek.
Lányok, gratulálunk az elért eredményhez, büszkék vagyunk rátok!






