Március 23-án Megyei Mezei futóversenyen vettünk részt. Iskolánkat öt fő képviselte az V. korcsoportban, egyéniben és csapatban is egyaránt.
Kovács Nimród 9. ST osztályos tanuló nagyon könnyed, kitartó futással megyei bajnok lett, 86 fő indulóból.
Kovács Nimród 1. Bíró Ákos 12. Büki Milán 13. Radványi Gergő 17. helyezett lett. A csapat tagja volt még Verebélyi Dominik. A csapatversenyben így az előkelő 2. helyezést értük el.
Kovács Nimród egyéniben és csapat is, és még Bíró Ákos, Büki Milán, Radványi Gergő által alkotott csapat kivívta magának a részvételt, április 19-én Gödöllőn megrendezésre kerülő országos versenyre.
Gratulálunk a szép eredményekhez!








