Iskolánk 12. évfolyamos diákja, a Haladás-Viktória csapatában játszó Kiss-Lantos Hanna a női U-19-es labdarúgó válogatott tagjaként öregbítette labdarúgásunk és intézményünk hírnevét a Spanyolországban megrendezett tornán. A Svédország ellen megvívott finálé hajrájában egyenlítést érő büntetőt harcolt ki, majd a 11-es rúgások közül az utolsó, mindent eldöntő lövést vállalta el, góljával a dobogó tetejére repítve csapatát. Gratulálunk!







