XIV. Hétpróbás vetélkedő
Kollégistáink a Szombathelyi Élelmiszeripari Technikum Kollégiuma által 14. alkalommal szervezett 7próbás vetélkedőn vettek részt.
A Bertha Marcell, Sebestyén Ákos és Orbán Gergő alkotta csapatunk a versenyben lévő 8 kollégium közül az előkelő 2. helyet szerezte meg.
Gratulálunk fiúk és köszönjük, hogy képviseltétek a Herman Kollégiumot!

