"Behálózva avagy az internet veszélyei"
A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Alosztálya pályázatot hírdetett " Behálózva, avagy az internet veszélyei" címmel, amelyre vers és plakát kategóriában lehetett nevezni. A kollégiumból két pályázó jelentkezett. Katona Zselyke 10.KT vers, Vank Veronika 10.KT pedig plakát kategóriában. A mai eredményhírdetésen kiderült, hogy 151 pályamű érkezett, szerte az országból. 94 plakát és 57 vers "született", amelyet általános és középiskolások küldtek be. Vank Veronika különdíjban díjban részesült, míg Katona Zselykét oklevéllel jutalmazták színvonalas verséért.
Gratulálunk a szép teljesítményekhez!

