Floorball bajnokság
Kőszegen a Jurisich Miklós Gimnázium szervezésében került sor az idei floorball bajnokságra.
Kollégiumunk két csapattal szokott átrándulni a szomszédos városkába.
Idén az "A csapat" a Sebestyén Ákos, Orbán Gergő, Szabó Ticián, Gudui Dániel, míg a "B csapatunk" a Kánya Gergő, Kancsuka Bence, Boncz László Zsombor, Décsei Csaba összeállításban lépett pályára.
A körmérkőzéses rendszerben lebonyolított versenyen végül az "A csapatunk" a második, a "B csapatunk" a harmadik helyen végzett.
A mezőny kiegyenlítettségére mi sem volt jellemzőbb, hogy szoros mérkőzéseken dőlt el a helyezések sorsa.
A kollégiumunk csapatai is döntetlent értek el egymás ellen és csak a jobb gólkülönbség döntött az "A" javára.
Kiemelkedő volt Kancsuka Bence játéka, aki a torna gólkirálya lehetett volna, ha lett volna ilyen cím. Szép volt, remek teljesítmény mindenkitől.
Gratulálunk!

