Megyei asztalitenisz bajnokság
A versenyek száma szempontjából a február elég sűrűre sikeredett.
Kollégiumunk minden megmérettetésen részt vett, így a megyei asztalitenisz bajnokságon is.
Az indulóink Perjési Levente és Ravasz Arnold a házi "pingpong bajnokságon" vívták ki az indulás jogát.
A nagylétszámú versenyen végül Perjési Levente az utolsó fordulóba jutott és nagyon tisztes helytállással a 9.helyen végzett.
Gratulálunk!

