Kollégiumi farsang
A Kollégiumi Diák Bizottság, a már hagyománynak számító farsangi mulatságot az idei évben is nagy sikerrel rendezte meg. A tréfás feladatokba lelkesen kapcsolódtak be a tanulók, úgymint maszkkészítés, origami, arcfestés. Rendkívüli érdeklődést váltott ki a szörp-pong, melyen szinte teljes létszámban együtt mókázott a kollégium minden lakója. Elfogyasztottuk az ünnep legjellegzetesebb ételét, a fánkot. Ennek elkészültét kollégiumunk egy lelkes kis csoportjának köszönhetjük, akik finom lekvárokkal ízesítették és rengeteg nutellás-tejszínhabos gofri kíséretében kínálták az édességre mindig kiéhezett tanulóinkat. Majd egy kihagyhatatlan, fergeteges, táncos bulival zártuk a mulatságot. A program nagy sikere mellett öröm volt látni annak közösségformáló erejét.

