Házi Darts Bajnokság
Első alkalommal került megrendezésre kollégiumunkban a darts bajnokság, ami válogató a megyei versenyre.
14 diák indult, az első három helyezett oklevelet kapott.
Gratulálunk Horváth Fülöp (9.ET), Bertha Marcell (13.KT) és Runyai Zalán (11.ET) tanulóknak.
Köszönjük a részvételt a többi versenyzőnek, és a KDB-elnök Varga Damjánnak (13.KöViT) a verseny szervezését, lebonyolítását.

