XXIV. Legügyesebb kollégista és kollégium
24. alkalommal adott otthont a Kisalföldi ASzC Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola Kollégiuma a „Legügyesebb kollégista és kollégium” megyei versenynek. A verseny 10 kollégium 50 diákját mozgatta meg. A kollégisták összemérték tudásukat sportban 17 év alatt és felett, valamint képzőművészetben.
Egyéniben az I.-II.-III. helyeken végeztek kollégistáink, aminek köszönhetően az összetett csapatversenyben is iskolánk kollégiuma nyerte el az első helyet, ezzel együtt a vándorserleget.
Kollégiumunkat a következő diákok képviselték:
Nemes Kitti; Pál Zsóka; Orbán Melinda; Orbán Gergő; Sebestyén Ákos; Szép Nikolett
Gratulálunk a sikeres szereplésetekhez!

