Megyei Csocsó Verseny
Nem sikerült a címvédés az idei megyei kollégiumi csocsó bajnokságon.
A Sebestyén Ákos - Vida Péter kettős a bravúros 3. helyezést érte el.
Azért bravúros, mert Péter az utolsó pillanatban ugrott be a tavalyi bajnok Kristyán Gergő helyére, aki iskolai elfoglaltság miatt nem tudott részt venni a versenyen.
Nemhiába, Kollégiumunkban első a tanulás! :-)
A 3. helyezett Fiúknak pedig szívből gratulálunk!

