Kollégiumi ballagás 2022
2022. április 27-én 26 kollégistánk intett búcsút a középiskolás éveknek és a kollégiumnak. Erdész-vadász, környezetvédő, parkfenntartó, labdarúgó és virágkötő kollégistáktól köszöntünk el ünnepélyes keretek között. Sipos Bence, Karamán Márk, Csonka Sára, Szalay Jázmin, Domsits Cintia és Schnitzer Tamás jó tanulmányi eredményért és példás magatartásért jutalomkönyvben részesült. Sok sikert a közelgő vizsgáitokhoz! Hiányozni fogtok!

