Kollégista tanulók megyei szavalóversenye
A Németh Pál Kollégium ismét meghírdette a kollégista tanulók hagyományos, megyei szavalóversenyét a béke megjelenése a magyar költészetben témamegjelöléssel.
Kollégiumunkat Bokor Adrienn 10.KöViT tanuló képviselte, aki Petőfi Sándor A XIX. század költői című versét szavalta el. Az előadása olyan jól sikerült, hogy a zsűri a III. helyre értékelte.
Szívből gratulálunk Adrienn-nek! Szép sikert értél el! Bravó!

