Kidobó Bajnokság 1.hely
Három a magyar igazság!
Január 27-én immáron harmadjára rendezte meg a "Kereskedelmi Kollégium" a kollégiumok megyei Kidobó Bajnokságát.
Kollégiumunkat kétszeres címvédőként idén a Kánya Gergő, Kancsuka Bence, Czimmerer Gergő, Luthár Barnabás, Orbán Gergő, Runyai Zalán és Gudui Dániel, csapat képviselte.
A csapat négy győzelemmel és egy vereséggel magabiztosan védte meg a címét.
Most már harmadjára is bajnokok lettünk!
"Óriásinagygratula"!
Miután a csapatban nincs végzős kollégista, jövőre méltán reménykedhetünk a ráadásban.

