Darts Bajnokság
December 13-án, Luca napján rendezték a Kollégiumok Megyei Darts Bajnokságát.
Kollégiumunkat a Somfai Cintia (9 KT), Czimmerer Gergő (9.ET) és Kancsuka Bence (9.ET) fiatal hármas képviselte.
A darts bajnokságokon az idáig legjobb eredménnyel Czimmerer Gergő a figyelemre méltó 4. helyezést érte el.
Szoros küzdelemben egy kis szerencsefaktor hiányával megküzdve maradt le úgy a dobogóról, hogy a döntő körmérkőzésein egyedül ő győzte le a későbbi bajnokot.
Gratulálunk Neki és az egész Csapatnak!

