13. S.:
Osztályfőnök: Füzesi Tamás

Névsor: Antal Norbert, Csákvári Petra, Csumpilla Nóra, Góger Bianka, Hajas András, Horváth Péter, Kelemen Szimonetta, Molnár Martina, Németh Réka, Pető Enikő, Soronics Alexandra, Szalay Kitty Eszter, Sziklai Alexandra, Tanka Tímea, Timár Nóra, Varga Lívia, Varga Vivien

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Mikrosza SP vk Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Osztályf FT g2
2 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Német KTSZ vk Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Növényhá NL g2
3 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Mikrosza SP vk Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Növényhá NL g2
4 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Testn ATA test Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Növényhá NL g2
5 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Mikrosza SP vk Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Növényhá NL g2
6 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
Mikrosza SP vk Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Gyakorlat FT
Gyakorl Külső 
Növényhá NL g2
7 Gyakorlat KaA
Gyakorl Külső 
       

13. K.:
Osztályfőnök: Ságiné Hende Adrienn

Névsor: Auer Tímea, Gadavics Bence, Gömbös Réka, Horváth Alexandra, Kiss Annamária, Krepsz Jennifer, Lángos Dániel, Nagy Áron, Németh Nikolett, Sipos László, Somogyi Tibor, Szabó Ádám György, Szanyi Csaba Szabolcs, Török Nándor, Újhelyi Dániel

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
0 Osztályfőn SHA g2        
1 Marketi SZJ g2 Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Bírságs SHA em3 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
Hullad HFÁ em3
2 Környvé SZJ g2 Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Jogi is SHA em1 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
Hullad HFÁ em3
3 Körny SZJ fsz1 Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Jogi is SHA fsz2 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
Hullad HFÁ em3
4   Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Műszaki KoA g2 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
Hullad HFÁ em3
5   Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Vizsgaf SHA g2 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
Jogi i SHA em3
6   Gyakorlat SHA
Gyakorlat SZJ 
Vizsgaf SHA g2 Gyakorlat HFÁ
Gyakorlat KoA 
 
7   Jogi is SHA g2 Jogi is SHA g2    
8   Német KTSZ g2
Angol TKA em2
Német KTSZ g2
Angol TKA em2
   

13. P.:
Osztályfőnök: 
Ságiné Hende Adrienn

Névsor: Bagics Brigitta, Bali Bálint, Benedek Bendegúz Bátor, Boda Emese, Hartyányi Tamás, Molnár Bálint, Pap Máté, Plujzer Etele

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
0 Osztályfőn SHA g2        
1 Parkfenn KF pé Gyakorlat BM  Gyakorlat SZK  Vállalko DL pé Gyakorlat KF 
2 Parkfenn KF pé Gyakorlat BM  Gyakorlat SZK  Vállalko DL pé Gyakorlat KF 
3 Parkfenn KF pé Gyakorlat BM  Gyakorlat SZK  Műszaki SZK pé Gyakorlat KF 
4 Kerttört BM pé Gyakorlat BM  Gyakorlat  Műszaki SZK pé Gyakorlat KF 
5 Kertterv BM pé Gyakorlat BM  Gyakorlat KF    Gyakorlat KF 
6 Kertterv BM pé Gyakorlat BM  Gyakorlat KF    Gyakorlat KF 
7 Kertterv BM pé Gyakorlat BM  Gyakorlat KF    Gyakorlat KF 
8 Temetőke BM pé Német KTSZ g2
Angol TKA em2
Német KTSZ g2
Angol TKA em2
   
9 Temetőke BM pé        

13. EV.:
Osztályfőnök: Kovács Attila

Névsor: Bódi Olivér, Csanádi Dávid, Gergó Richárd, Horváth Barnabás Bendegúz, Horváth Bence István, Katona Róbert, Kovács Dániel, Pesti Tamás, Reider Lajos Dávid, Sipos Dániel, Takács Barnabás, Takó Dániel, Tóth Máté, Zsoldos Dávid

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Állattan BG vb Gyakorlat BG  Állattan BG vb Gyakorlat SiL  Műszaki GYP vb
2 Állattan BG vb Gyakorlat BG  Osztály KoA vb Gyakorlat SiL  Műszaki GYP vb
3 Műszaki  HT vb Gyakorlat BG  Növényt GYP vb Gyakorlat SiL  Műszaki GYP vb
4 Munkavéd HT vb Gyakorlat BG  Növényt GYP vb Gyakorlat SiL  Műszaki GYP vb
5 Vállalko BG vb Gyakorlat BG  Növényt GYP vb Gyakorlat SiL  Termőhe GYP vb
6 Vállalko BG vb Gyakorlat BG  Termőhe GYP vb Gyakorlat SiL   
7 Vállalko BG vb Gyakorlat BG  Termőhe GYP vb Gyakorlat SiL   
8   Gyakorlat BG    Gyakorlat SiL   

13. Vi.:
Osztályfőnök: 
Kleéné Tóth Szilvia

Névsor: Bárány Daniella Anna, Borsodi Bianka, Bödő Jennyfer, Dosztál Dorina Anna, Holczbauer Éva, Horváth Vanda Evelin, Kiss Katalin, Mészáros Rebeka, Molnár Bianka Andrea, Németh Henrietta Vivien, Pálffy Evelin, Preiczer Alexandra, Vass Júlia Anna, Werderits Anita

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Áruforg DL ny2 Infor GSZ inf1 Növény SGY ny2
2 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Szabály DL ny2 Növén SGY fsz1 Osztál KTSZ ot
3 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Virágkö BA ny2 Virágk BA fsz1 Német KTSZ pé
Ango MGYné ny1
4 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Virágkö BA ny2 Néme KTSZ fsz1
Ango MGYné ny1
Áruforg DL ny2
5 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné    Növén SGY fsz1  
6 Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné    Gyakorla PLné   
7 Gyakor VIRÁGB      Gyakorla PLné   
8       Gyakorla PLné   

14. Vi.:
Osztályfőnök: 
Kleéné Tóth Szilvia

Névsor: Benda Nicolette, Hegyi Szimonetta, Király Lilla, Kiss Anita, Leibinger Lilla, Nagy Enikő Lilla, Németh Hanna, Pintér Evelin, Szenteleki Virág, Viktor Ildikó

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakorlat BA  Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Tervkész BA k1 Áruforga DP pé
2 Gyakorlat BA  Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Marketin DP k1 Osztál KTSZ ot
3 Gyakorlat BA  Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Marketin DP k1 Német KTSZ pé
Ango MGYné ny1
4 Gyakorlat BA  Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Néme KTSZ fsz1
Ango MGYné ny1
Áruforga DP pé
5 Gyakorlat BA  Gyakor VIRÁGB  Gyakorla PLné  Térber BA fsz2  
6   Gyakor VIRÁGB  Vállalko DL pé Térberen BA k1  
7     Vállalko DL pé    
8     Műszaki  KF k1