9. DVi.:
Osztályfőnök: Mátyás Szabolcs

Névsor: Barcza Anna, Bogáti Enikő, Csuk Dzsenifer Krisztina, Fűzfa Katalin, Hanik Sára, Henn Márk Krisztián, Horváth Valentina Mária, Kótai Erika, Kovács Cintia, Könczöl Dóra, László Alexandra, Molnár Erzsébet, Müller Dávid, Oláh Enikő, Plack Fruzsina, Pontyos Dominika, Poór Tímea, Sánta Boglárka, Solymos Fanni, Sulyok Kitti, Torsa Eszter, Urvald Fanni, Varga Alexandra, Varga Eszter, Veres Bettina, Völgyi Nóra, Wágner Ádám

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Testn KKB test
Testn STJ test
Munkah DL fsz4 Gyakorlat SGY
Gyakorlat MSZ 
Néme KTSZ fsz5
Német GT fsz4
Termés BZ fsz4
2 Termés BZ fsz4 Magyar MZ fsz4
Virágköt BA g2
Gyakorlat SGY
Gyakorlat MSZ 
Osztá MSZ fsz4 Műszaki  HT pé
Növén SGY fsz4
3 Törté DBE fsz4 Törté DBE fsz4 Gyakorlat SGY
Gyakorlat MSZ 
Testn KKB test
Testn STJ test
Műszaki  HT k3
Növén SGY fsz4
4 Matem GSZ fsz4 Testn STJ test   Növén MSZ fsz5
Viráge DL fsz4
Testn KKB test
Testn STJ test
5 Termeszt SP g2
Magyar MZ fsz4
Matem GSZ fsz4 Gyakorlat SGY
Gyakorlat SZK 
Növén MSZ fsz5
Viráge DL fsz4
Német KTSZ k3
Német GT fsz4
6 Virágköt BA g2
Magyar MZ fsz4
Termész BZ em1 Gyakorlat SGY
Gyakorlat SZK 
Gyakor DL fsz4 Matem GSZ fsz4
7 Virágköt BA g2
Termes SP fsz4
Magyar MZ fsz4
Termes SP k5
Gyakorlat SGY
Gyakorlat SZK 
Gyakor DL fsz4 Munkav DL fsz4
8 Termes SP fsz4        

9. L.:
Osztályfőnök: Hende Tamás

Névsor: Bátorfi Boglárka, Bolla Gergő, Bontó Marcell, Dombi Gergő, Horváth Viktória, Kiss Bence András, Kovalovszki Máté, Latyák Bence, Molnár András János, Pálóczi Patrik Dominik, Schener Bálint, Somogyi Máté, Szabó Dániel, Szalai Csaba, Szántó Roland Milán, Timár Kristóf, Tóth Marcell I., Tóth Marcell II., Varga Kevin

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Földraj PeJ k2 Matema NG inf2
Matemati VE k2
Magyar FLné k2
Magyar MZ inf2
Anatómia HD k2 Magyar FLné k2
Magyar MZ inf2
2 Angol TKA ny2
Német GT k2
Történ KE fsz1
Törté TKV fsz2
Földraj PeJ k2 Anatómia HD k2 Fizika BZ k2
3 Matema NG inf2
Matemati VE k2
Edzéselm OA k2
Munkahely KoA 
Testne OA test Matema NG inf2
Matemati VE k2
Matema NG fsz1
Matemati VE k2
4 Fizika BZ k2 Edzés Edző  Edzés Edző  Angol TKA k2
Német GT inf2
Kémia PA k2
5 Kémia PA k2 Edzés Edző  Edzés Edző    Angol ÁE k2
Német DBE inf2
6 Testne OA test     Magyar FLné k2
Magyar MZ k4
Történel KE k2
Történ TKV em3
7   Angol TKA k2
Német GT inf2
Német DBE k2
Inform SS inf1
Magyar FLné k2
Magyar MZ k4
Osztályf HT k2
8 Angol ÁE k2 Angol ÁE k2
Német DBE inf2
Inform SS inf1 Testne OA test  

9. EV.:
Osztályfőnök: Divós-Bertók Edina

Névsor: Boegán Marcell Balambér, Dabronaki Emese Erzsébet, Forró Norbert, Gottlieb Dávid Tibor, Hári Dávid Barnabás, Horváth Anna, Horváth Krisztián, Horváth Viktor, Kámán Martin, Kertész Armand, Kertész Bálint András, Kiss Gábor László, Kopfer Gábor, Kovács Dóra Ágnes, Kovács Róbert, Langbein Szabolcs, Márkus Bence, Miklós Fruzsina, Molnár Balázs, Nagy Péter, Nagy Zoltán, Németh Bence, Obermajer Bence, Páli Roland, Papp Milán, Sákovits Márk, Sebestyén Péter, Simon Gergő, Szabó Krisztián, Tóth Bálint Ferenc, Tóth Csanád Péter, Vécsei Dávid

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matemat VE em2 Munkah KoA em2 Biológi KA em2 Testn ATA test
Testn KKB test
Kémia PA em2
2 Történe KE em2 Matemat VE em2 Kémia PA em2 Magya FLné em2
Infor GSZ inf1
Matemat VE em2
3 Magya FLné em2
Magyar MZ em3
Történe KE em2 Földra PeJ em2 Magya FLné em2
Infor GSZ inf1
Fizika BZ em2
4 Földra PeJ em2 Osztál DBE em2 Testneve NT eb Fizika BZ em2 Biológi KA em2
5 Testn ATA test
Testn KKB test
Magya FLné em2
Magyar MZ vb
Gyakorlat BG
Gyakorlat KoA 
Matemat VE em2 Inform SS inf1
Magyar MZ em2
6 Állatta SL em2 Testn ATA test
Testn KKB test
Gyakorlat BG
Gyakorlat KoA 
Angol ÁE em2
Német DBE em4
Inform SS inf1
Magyar MZ em2
7 Angol ÁE em2
Német DBE em1
Angol ÁE em2
Német DBE fsz2
Gyakorlat BG
Gyakorlat KoA 
Állatta SL em2 Testn KKB test

9. KP.:
Osztályfőnök: Gájer Szilvia

Névsor: Antal Ármin Nikolasz, Benczek Barnabás Krisztián, Bróz Fábián Sebestyén, Gaál Nikolett, Hajtó Erzsébet, Hende Dávid, Herczeg Laura Georgina, Horváth Bettina, Kálovics Hanna, Kiss Adrienn, Kocsis Péter, Kőhalmi Kristóf, Könyves Kamilla, Kronekker Roberta, Kupó András, Móricz Enikő, Németh Áron Márk, Pados Enikő, Pap László, Pinczker Benedek, Rába Barnabás, Sás Gergő, Seper Ádám, Szabó Ákos, Szakasics Balázs, Szigeti Cintia, Tar Violetta, Varga Dorina

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Matemat NG em4 Testn STJ test
Testn ATA test
Földra PeJ em4 Ango MGYn fsz1
Német DBE em4
Infor GSZ inf1
Magyar SK em4
2 Földra PeJ em4 Munkah KoA em4 Magyar PJ fsz3
Magyar SK em4
Biológi PA em4 Testn STJ test
Testn ATA test
3 Fizika GSZ em4 Infor GSZ inf1
Magyar PJ em4
Testneve NT eb Kémia PA em4 Infor GSZ inf1
Magyar SK em4
4 Törté TKV fsz2 Infor GSZ inf1
Magyar PJ em4
Gyakorlat PA
Műszaki HT em4
Történ TKV em4 Ango MGYné ny1
Német DBE em4
5 Osztál GSZ em2 Kémia PA em4 Gyakorlat PA
Termesz BM em4
Magyar PJ inf2
Magyar SK em4
Fizika GSZ em4
6 Biológi PA em4 Ango MGYné ny1
Német DBE em4
Gyakorlat PA
Gyakorlat BM 
Testn STJ test
Testn ATA test
Matemat NG em1
7 Testn STJ test Matemat NG em4 Gyakorlat HT
Gyakorlat PA 
Matemat NG em1 Műszak KoA em4
Növényt BM em3