VÁROSI ÜGYESSÉGI ATLÉTIKA CSAPATVERSENY
2019. szeptember 23.

Három csapattal indultunk az idei tanév első atlétika versenyén, melyen labdarúgó tanulóink képviselték iskolánkat. Egy távolugró fiú csapat és két svédváltó (100m,200m, 300m, 400m) csapat.

Fiú svédváltó csapatunk, nagy küzdelemmel, atlétika Európabajnokokkal és felvéve a versenyt 4. helyezést ért el.

Csapattagok: Hajmási Martin, Kállai Kevin, Balikó Márton és Kállai Zalán

Leány svédváltó csapatunk helyezése, az utolsó két méteren dőlt el, sajnos a második helyről a harmadik helyre csúszott vissza. Így is nagyon szép teljesítményt nyújtottak a lányok.

Csapattagok
: Kiss-Lantos Hanna, Pupos Veronika, Bellovics Auróra és Varga Barbara

Fiú távolugró csapatunk 2. helyezett lett, a Bólyai iskola csapata előzött meg minket.

A csapat átlag teljesítménye 5,57m.

Csapattagok
: Tóth Balázs, Volter Patrik, Bognár Martin, Dezamits Domink és Belső Bence

A Városi Ügyességi Atlétika Csapatversenyt követően, megrendezésre került, a

Megyei Diákolimpiai Ügyességi Csapatverseny, szeptember 30-án. Tétje az országos versenyre való továbbjutás volt. Egyelőre még nincs eredmény, hogy mely csapatok jutottak tovább, a Kecskeméten megrendezésre kerülő, Országos Diákolimpia Döntőbe.

Ugyanaz az a három csapat képviselte iskolánkat.

A leány svédváltó csapatunk hősies küzdelemben, öt csapatból a dobogó második fokára állhatott fel, így Vas megye második leggyorsabb svédváltó csapata lettünk. Időeredmény alapján a leggyorsabb 12 csapat juthat a döntőbe. Nagyon szép teljesítmény a lányoktól.

Csapattagok:
Mersich Szonja 9.KP, Kiss-Lantos Hanna 9.L, Varga Barbara 11.L, Pupos Veronika 12.L

Fiú távolugróink harmadik helyezést értek el, 5,58m-es átlaggal. Távolugrásban szintén a legjobb 12 csapat juthat tovább.