2017. szeptember 25.
Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság

4x800m váltófutás      3. helyezés

  • Rajcinger Dóra
  • Rajcinger Fanni
  • Varga Barbara
  • Matolcsi Cintia 9. L osztályos tanulók:

Nemzetközi Gépész Kupa

Hat iskola részvételével, október 02-án került megrendezésre Vépen, a mezőgazdasági szakgimnáziumok sportversenye. Atlétika, teke, kosárlabda és labdarúgás sportágakban.

Eredmények:

Atlétika:

  • Németh Zsanett súlylökés 2. helyezés
  • Pupos Veronika 800m  1. helyezés
  • Bellovics Auróra 400m 2. helyezés
  • Dabrowski Rozi  100m 2. helyezés

4x100m váltó  1. helyezés

  • Rajcinger Fanni
  • Rajcinger Dóra
  • Varga Barbara
  • Matolcsi Cintia

Antal Ármin súlylökés  1. helyezés

Szakasits Balázs 400m  1. helyezés

Molnár Balázs 100m     3. helyezés

Nyári Ádám magasugrás 3. helyezés

Bőhm Flórián távolugrás 2. helyezés

Meixner Dávid teke  3. helyezés

4x100m váltó 2. helyezés

  • Laczik Ádám
  • Molnár Balázs
  • Nyári Ádám
  • Szakasics Balázs

Fiú labdarúgás 1. helyezés

Lány labdarúgás  1. helyezés

Fiú kosárlabda  1. helyezés

Fiú atlétika csapat  2. helyezés

Lány atlétika csapat   2. helyezés

Teke csapat   2. helyezés

Összesített pontversenyben csapatunk 2. helyezést ért el.

Különdíjasaink:

  • Legjobb kosárlabdázó
    • Bőhm Flórián 13. EV
  • Legjobb labdarúgóink
    • Pupos Veronika 10. L
    • Szakasics Balázs 12. KP

Szakasics Balázs külön dicséretet érdemel, délelőtt atlétikában és kosárlabdában, délután labdarúgásban is remekelt. 

2017. október 03.
Őszi Atlétika Csapat Bajnokság

Svédváltó: 100m-200m-300m-400m     3. helyezés

  • Szakasics Balázs 12.KP
  • Vági Balázs 11.EV
  • Pinszker Benedek 12.KP
  • Varga Levente 11.EV

Svédváltó: 100m-200m-300m-400m  4. helyezés

  • Rajcinger Dóra 9.L
  • Rajcinger Fanni 9.L
  • Bellovics Auróra 10.L
  • Pupos Veronika 10.L

2017.október 12.
Tinódi Kupa 

Pupos Veronika  800m   2.helyezés

Németh Liza   magasugrás   2.helyezés

Részt vettek még:

  • Vági Balázs
  • Szakasics Balázs
  • Molnár Balázs
  • Varga Levente  100m váltó futásban
  • Pupos Veronika
  • Bellovics Auróra
  • Németh Liza
  • Dabrowski Rozi  100m váltó futásban

Köszönjük minden tanulónak az őszi versenyeken való részvételt és gratulálunk minden eredményhez!

Koszogovitsné Kundermann Beáta
munkaközösség vezető