12. KP (környezetvédő szak, parképítő szak)
Osztályfőnök: Smidéliusz Kálmán

Balaton Boglárka, Bejczi Bence Péter, Berecz Balázs, Bertók Boglárka Zsófia, Bódi Bianka Irma, Bódizs Dalma, Czeglédi Janka, Csejtei Dzsenifer Tímea, Erős Laura Napsugár, Főző Balázs, Hochsüld Anett Johanna, Horváth Balázs, Horváth Dóra, Horváth Gábor, Katona Viktória Anita, Kovács Renáta Vivien, Kulcsár Tamás, Lajos Anna, Mátyás Petra Dorisz, Nagy Dalma, Nagy Kornél, Németh Dávid, Németh Gergő, Németh István Károly, Sipos Roberta, Tóth Márió

12. KP (környezetvédő szak, parképítő szak)
Osztályfőnök: Smidéliusz Kálmán

Balaton Boglárka, Bejczi Bence Péter, Berecz Balázs, Bertók Boglárka Zsófia, Bódi Bianka Irma, Bódizs Dalma, Czeglédi Janka, Csejtei Dzsenifer Tímea, Erős Laura Napsugár, Főző Balázs, Hochsüld Anett Johanna, Horváth Balázs, Horváth Dóra, Horváth Gábor, Katona Viktória Anita, Kovács Renáta Vivien, Kulcsár Tamás, Lajos Anna, Mátyás Petra Dorisz, Nagy Dalma, Nagy Kornél, Németh Dávid, Németh Gergő, Németh István Károly, Sipos Roberta, Tóth Márió

12. L (labdarúgó szak)
Osztályfőnök: Németh Gábor

Bölcsföldi Milán, Fukász Ádám Olivér, Gyécsek Martin Ádám, Gyimesi Máté Ármin, Hajmási Milán Péter, Hegedűs János Krisztián, Hirschler Bence Gábor, Jancsó András, Keresztényi Zénó, Mátyás Kristóf János, Sarang Dániel, Soltész Barnabás, Tihanyi Olivér László, Tóth Martin

12. S (dísznövénykertész)
Osztályfőnök: Posár Judit

Bokor Regina, Cséve Adrienn, Halász-Szabó Kristóf, Horváth Krisztián, Kalamár Evelin, Kiss Roxána, Koroknai Norbert György, Kovács Adél, Lődör Hajnalka Beatrix, Nagy László Péter, Németh Szabolcs, Pék Szilvia, Pongrácz Szimonetta, Pungor Enikő, Tóth Martin, Udvardi Alexandra, Viszked Zsuzsanna

12. VVi (vadgazdálkodási szak, virágkötő szak)
Osztályfőnök: Mukics Zita

Bakonyi Zsaklin, Cseresznyés Kornél, Dezse Dóra, Erdős Mónika Bettina, Farkas Ilona Katalin, Gargya Balázs, Horváth Bálint, Horváth Brigitta, Horváth Cintia, Horváth Ramóna, Kecskés Hajnalka, Kelemen Anikó, Kiss Virág Mónika, Koós Gergő, Kovács Melinda, Könczöl László, Körmendi Máté, Lipics Martina, Molnár Dzsenifer, Molnár Ramóna, Nagy Barbara, Nagy Csaba Benjámin, Németh Csaba, Németh Sándor, Pócza Olimpia, Sebestyén Márta, Seregi Benjámin, Szakos Adrián Tamás, Talabér Dorina, Varga Zoltán Szilveszter

13. EKP (környezetvédő szak, parképítő szak)
Osztályfőnök: Koszogovitsné Kundermann Beáta

Asbóth Brigitta, Gálos Norbert, Guzmics Bence, Hacker Hajnalka, Horváth Kitti, Józsa Titanilla, Kovács Bence, Magyarlaki Martina, Markó Bianka, Neubauer Patrik, Román Alexandra Tímea, Sági Alexandra, Szajkó Norbert Tibor, Szovák Nina, Takács Boglárka, Turáni Nóra Éva, Varga Lilla, Werderits Alexandra

13. S (dísznövénykertész)
Osztályfőnök: Soós Péter

Antal Norbert, Csákvári Petra, Csumpilla Nóra, Góger Bianka, Hajas András, Horváth Péter, Kelemen Szimonetta, Molnár Martina, Németh Réka, Pető Enikő, Soronics Alexandra, Szalay Kitty Eszter, Sziklai Alexandra, Tanka Tímea, Timár Nóra, Varga Lívia, Varga Vivien