12. L.:
Osztályfőnök: Németh Gábor

Névsor: Bölcsföldi Milán, Fukász Ádám Olivér, Gyécsek Martin Ádám, Gyimesi Máté Ármin, Hajmási Milán, Hegedűs János Krisztián, Hirschler Bence Gábor, Jancsó András, Keresztényi Zénó, Mátyás Kristóf, Medgyes Zoltán, Sarang Dániel, Soltész Barnabás, Szabó Dániel, Tihanyi Olivér, Tóth Martin

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Történel KE k5 Magyar PJ k5 Matemati NG k5 Német KE k5
Angol TKA inf2
Magyar PJ k5
2 Német KTSZ k5
Ango MGYné ny1
Matemat NG em3 Német KTSZ k5
Ango MGYné ny1
Magyar PJ k5 Német KE k5
Angol TKA ny2
3 Német KTSZ k5
Ango MGYné ny1
Edzés Edző2  Edzés Edző2  Magyar PJ k5 Edzés Edző2 
4 Matema NG fsz1 Edzés Edző2  Edzés Edző2  Matemati NG k5 Edzés Edző2 
5 Osztályf NG k5     Német KTSZ k5
Ango MGYné ny1
 
6 Német KE k5
Angol TKA k4
Német KE k5
Angol TKA inf2
Magyar PJ k5 Történ KE fsz2  
7 Testne OA test Történel KE k4 Történe KE em1    
8     Testne OA test    

12. VVi.:
Osztályfőnök: Mukics Zita

Névsor: Bakonyi Zsaklin, Cseresznyés Kornél, Dezse Dóra, Erdős Mónika Bettina, Farkas Ilona Katalin, Gargya Balázs, Horváth Bálint, Horváth Brigitta, Horváth Cintia, Horváth Ramóna, Kecskés Hajnalka, Kelemen Anikó, Kiss Virág Mónika, Koós Gergő, Kovács Melinda, Könczöl László, Körmendi Máté, Lipics Martina, Molnár Dzsenifer, Molnár Ramóna, Nagy Barbara, Nagy Csaba Benjámin, Németh Csaba, Németh Sándor, Pócza Olimpia, Sebestyén Márta, Seregi Benjámin, Szakos Adrián Tamás, Talabér Dorina, Varga Zoltán Szilveszter

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Törté TKV fsz2 Törté TKV fsz2 Testn KKB test
Testn HCS test
Magyar MZ fsz2 Gyakorlat KoA
Gyakorlat BA 
2 Magyar MZ fsz2 Testn KKB test
Testn HCS test
Magyar MZ fsz2 Magyar MZ fsz2 Gyakorlat KoA
Gyakorlat BA 
3 Vadász BG fsz3
Díszn SGY fsz2
Ango MGYné ny1
Néme KTSZ fsz2
Német GT ny2
Matemati VL g2 Ango MGYné ny1
Néme KTSZ fsz2
Német GT ny2
Gyakorlat KoA
Gyakorlat BA 
4 Vadász BG fsz3
Dísznö SGY em3
Magyar MZ fsz2 Törté TKV fsz2 Osztál MZ fsz2 Gyakorlat BG
Gyakorlat BA 
5 Matemat VL em4 Matemati VL k1 Virágk BA fsz2 Matemati VL k1 Gyakorlat BG
Gyakorlat BA 
6 Ango MGYné ny1
Néme KTSZ k3
Német GT fsz3
      Gyakorlat BG 
7 Biológia PA k1        

12. KP.:
Osztályfőnök: Smidéliusz Kálmán

Névsor: Balaton Boglárka, Bejczi Bence Péter, Berecz Balázs, Bertók Boglárka Zsófia, Bódi Bianka Irma, Bódizs Dalma, Czeglédi Janka, Csejtei Dzsenifer Tímea, Erős Laura Napsugár, Főző Balázs, Hochsüld Anett Johanna, Horváth Balázs, Horváth Dóra, Horváth Gábor, Katona Viktória Anita, Kovács Renáta Vivien, Kulcsár Tamás, Lajos Anna, Mátyás Petra Dorisz, Nagy Dalma, Nagy Kornél, Németh Dávid, Németh Gergő, Németh István Károly, Sipos Roberta, Tóth Márió

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Ango MGYn fsz4
Német GT k1
Környez EMG k1
Növény KF fsz5
Környez SZJ k1
Kertte BM fsz5
Gyakorlat HT
Gyakorlat SZJ 
Matemati VL k1
2 Magyar SK k1 Környez EMG k1
Növény KF fsz5
Környez SZJ k1
Kertte BM fsz5
Gyakorlat HT
Gyakorlat SZJ 
Ango MGYné ny1
Német GT k1
3 Magyar SK k1 Testn KKB test
Testn ATA test
Magyar SK k1 Gyakorlat HT
Gyakorlat SZJ 
Termész SHA k1
Geodéz BM fsz5
4 Osztályf SK k1 Magyar SK k1 Ango MGYné ny1
Német GT k1
Gyakorlat BM
Gyakorlat EMG 
Történe TKV k1
5 Történele TKV  Történ TKV em1 Testn KKB test
Testn ATA test
Gyakorlat BM
Gyakorlat EMG 
Magyar SK k1
6 Matemati VL k1 Gépésze KoA k1
Golfpá HT fsz5
Matemati VL k1 Gyakorlat BM
Gyakorlat EMG 
 
7 Biológia PA k1 Matemati VL k1 Golfpá BM fsz5    

12. S.:
Osztályfőnök: Posár Judit

Névsor: Bokor Regina, Cséve Adrienn, Halász-Szabó Kristóf, Horváth Krisztián, Kalamár Evelin, Kiss Roxána, Koroknai Norbert György, Kovács Adél, Lődör Hajnalka Beatrix, Nagy László Péter, Németh Szabolcs, Pék Szilvia, Pongrácz Szimonetta, Pungor Enikő, Tóth Martin, Udvardi Alexandra, Viszked Zsuzsanna

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Német TKV fsz4
Néme KTSZ fsz2
Mikrosza SP g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
2 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Műszak HT fsz4 Mikrosza SP g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
3 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Műszak HT fsz4 Mikrosza SP g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
4 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Osztál PJ fsz4 Mikrosza SP g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
5 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Dísznö HT fsz4 Növényhá NL g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
6 Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Gyakorlat FT
Gyakorlat SZK 
Dísznö HT fsz4 Növényhá NL g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
7 Gyakorlat SZK  Gyakorlat SZK  Növény NL fsz4 Növényhá NL g2 Gyakorlat SP
Gyakorlat NéL 
8     Testnevel ATA  Növényhá NL g2  

13. EKP.:
Osztályfőnök: Koszogovitsné Kundermann Beáta

Névsor: Asbóth Brigitta, Gálos Norbert, Guzmics Bence, Hacker Hajnalka, Horváth Kitti, Józsa Titanilla, Kovács Bence, Magyarlaki Martina, Markó Bianka, Neubauer Patrik, Román Alexandra, Sági Alexandra, Szajkó Norbert, Szovák Nina, Takács Boglárka, Turáni Nóra Éva, Varga Lilla, Werderits Alexandra

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magyar SK fsz5 Környez EMG k1
Növény KF fsz5
Környez SZJ k1
Kertte BM fsz5
Gyakorlat HT
Gyakorlat EMG 
Német GT fsz5
Angol TKA em1
2 Testn KKB test Környez EMG k1
Növény KF fsz5
Környez SZJ k1
Kertte BM fsz5
Gyakorlat HT
Gyakorlat EMG 
Törté TKV fsz5
3 Történ TKV em1 Magyar SK fsz5 Testn KKB test Gyakorlat HT
Gyakorlat EMG 
Termész SHA k1
Geodéz BM fsz5
4 Osztá KKB fsz5 Német GT fsz5
Angol TKA ny2
Matemat NG em2 Gyakorlat BM
Gyakorlat SZJ 
Magyar SK fsz5
5 Német GT fsz5
Angol TKA ny2
Matemat NG em3 Magyar SK fsz5 Gyakorlat BM
Gyakorlat SZJ 
Matema NG fsz3
6 Matemat NG em1 Gépésze KoA k1
Golfpá HT fsz5
Történ TKV em2 Gyakorlat BM
Gyakorlat SZJ 
 
7   Magyar SK fsz5 Golfpá BM fsz5