10. D.:
Osztályfőnök: Katavics András

Névsor: Bárdos Barbara, Czigány Krisztián Tamás, Franer Alexandra Krisztina, Kigyós Petra, Kovács Zsuzsanna Írisz, Mészáros Renáta, Németh Marcell, Pajtli Alexandra, Rumi Dominik, Szabó Zsófia, Szalai Gábor, Szélinger Anikó Fatima, Viszked Mária Magdolna

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Disznöv KaA ot Disznöv KaA g1 Német KTSZ g1
2 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Disznöv KaA ot Disznöv KaA g1 Disznöv MSZ g1
3 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Disznöv KaA ot Osztály KaA g1 Disznöv MSZ g1
4 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Testn KKB test Testn KKB test Magyar PJ g1
5 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Történe DBE ot Műszaki SZK g1 Gazdálko DL g1
6 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Német KTSZ ot Disznöv MSZ g1 Testn KKB test
7 Gyakorlat MSZ  Gyakorlat KaA  Matemati VL ot Disznöv MSZ g1  

10. L.:
Osztályfőnök: Orbán Attila

Névsor: Deéry Ármin, Derdák Szilveszter Miklós, Farkas Péter, Garda Géza, Göncző László, Horváth Márk Gyula, Imre Szabolcs, Kismárton Milán Zsolt, Kiss Krisztián, Kovács Zalán László, Kretz Bálint, Mády Milán Asztrik, Molnár Dániel, Molnár Márk, Nagy Imre Dániel, Németh Dominik, Szabó Ábel, Szenczi Bence, Tiba Levente, Tóth Máté, Tóvizi Patrik

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Fizika BZ k4 Német KE k4
Ango MGYné ny1
Edzéselm OA k4
Munkahely KoA 
Fizika BZ em1 Kémia EMG k4
2 Matema VL inf2
Matemati VE k4
Német GT k4
Angol TKA ny2
Anatómia HD k4 Német GT k4
Angol TKA fsz3
Magyar PJ k4
Magy FLné inf2
3 Német GT k4
Angol TKA ny2
Matema VL inf2
Matemati VE k4
Anatómia HD k4 Történe TKV k4
Történ KE fsz4
Magyar PJ k4
Magy FLné inf2
4 Magyar PJ k4
Magy FLné inf2
Edzés Edző  Edzés Edző  Matemati VL g1
Matemati VE k4
Matema VL inf2
Matemati VE k4
5 Földraj PeJ k4 Edzés Edző  Edzés Edző  Biológia PA k4 Német KE k4
Ango MGYné ny1
6 Gimna KKB test     Gimna KKB fsz1 Biológia PA k4
7 Német KE k4
Ango MGYné ny1
Testne OA test Magyar PJ k4
Magy FLné inf2
Testne OA test Törté TKV fsz2
Történ KE fsz1
8   Osztályf OA k4      
9 Testne OA test        

10. EVP.:
Osztályfőnök: Abért-Tihanyi Andrea

Névsor: Babó Gergely Dávid, Balázs Martin, Balogh Ádám, Berkes Vanessza Krisztina, Boácz Ramóna, Boncz Erik, Böhm Flórián, Fischer Ádám, Góber Kornélia Mária, Grabarics Márk, Hegyi Benedek, Horváth Ákos, Horváth Richárd, Laczik Ádám, Nagy Attila, Németh Boglárka, Nyári Ádám, Stummer Gergő, Szakmeiszter Kíra, Szalay András, Szekér Réka, Tegelits Roland László, Tóth Gábor, Varga Richárd, Vigh Kornél, Vizlendvai Martin

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Német DBE em1
Infor GSZ inf1
Magyar MZ em1 Fizika BZ em1 Matemati VL k4 Testn ATA test
2 Német DBE em1
Infor GSZ inf1
Kémia PA em1 Matemati VL g2 Fizika BZ em1 Magyar MZ em1
3 Testn ATA test Műszaki  HT g2
Műszak GYP em1
Német DBE em1
Angol TKA k2
Magyar MZ em1 Biológi PA em1
4 Gyakorlat SiL
Növényi KF em1
Műszaki  HT g2
Műszak GYP em1
Termeszt BM k5
Növényt SL em1
Művésze SK em1 Termeszt BM ot
Állatta SL em1
5 Gyakorlat SiL
Növényi KF em1
Testn ATA test Történ TKV em1 Angol TKA em1
Infor GSZ inf1
Történ TKV em1
6 Gyakorlat SiL
Gyakorlat KF 
Matema VL fsz4 Földra PeJ em1 Angol TKA em1
Infor GSZ inf1
Matemat VL em4
7 Gyakorlat SiL
Gyakorlat HT 
Biológi PA em1 Testn ATA test Testn KoM test Magyar MZ em2
Magya FLné em1
8   Osztál ATA em1      

10. K.:
Osztályfőnök: Szalay Julianna

Névsor: Csiszár Dorina, Csóbor Gábor, Györe  Eszter Elvelin, Kakuk Bence, Kiricsi Kornél, Kof-Kiss Milán Konrád, Kovács Fanni, Micheller Fanni, Molnár Fanni, Németh Mónika Mária, Németh Vanessza, Ódor Balázs, Pálfalvi Petra Daniella, Póhr Barnabás, Sütő Anett, Szabó Boglárka, Szalai Máté, Talabér Erik, Tilhof Tamás, Varga Réka, Vigh Vivien, Zsoldos Alexandra

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Magya FLné em3 Művésze SK em3 Matemati VL g2 Környe SHA em3 Testn KKB test
2 Biológi PA em3 Matemati VL k5 Magya FLné em3 Matemati VL k3 Kémia PA fsz1
3 Testn KKB test Történ TKV em3 Történ TKV em3 Fizika BZ em3 Gyakorlat SZJ
Gyakorlat EMG 
4 Matemat VL em4 Fizika BZ em3 Földra PeJ em3 Környe SHA em3 Gyakorlat SZJ
Gyakorlat EMG 
5 Magya FLné em3 Testn KKB test Ango MGYné ny1
Infor GSZ inf1
Magya FLné em3
Magyar MZ k2
Gyakorlat SZJ
Gyakorlat EMG 
6 Német TKV em3
Infor GSZ inf1
Biológi PA em3 Ango MGYné ny1
Infor GSZ inf1
Német TKV em3
Ango MGYné ny1
Gyakorlat SZJ
Gyakorlat EMG 
7 Környe SHA em3 Osztál SZJ em3 Testn KKB test Német TKV em3
Infor GSZ inf1
 
8 Környe SHA em3     Testn KoM test  

10. Vi.:
Osztályfőnök: Tóthné Kiss Anikó

Névsor: Czirók Noémi, Csizmadia Lúcia, Hábeller Barbara Anna, Horváth Petra, Kiss Dzsesszika, Kovács Szabina Mária, Kőhegyes Kinga, Lancsák Tímea, Nagy Zsuzsanna, Németh Andrea, Németh Eszter Valéria, Németh Roberta, Petrétei Vanessza Brigitta, Simon Dorina, Szabó Patrícia Tímea, Takács Eszter Enikő

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Virágköt BA vk Növényi SGY vk Virágker DL vk
2 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Német GT vk Magyar SK vk Virágela DL vk
3 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Virágela DL vk Virágela DL vk Virágker DL vk
4 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Testn ATA test Testn ATA test Növényi SGY vk
5 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Virágker DL vk Történe DBE vk Matemati VE vk
6 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Virágköt BA vk Német GT vk Testn ATA test
7 Gyakorla PLné  Gyakorlat SGY  Virágköt BA vk Osztály TKA vk  
8